Záruka

POSKYTOVANÉ ZÁRUKY

               Tyto záruky Vám můžeme nabídnout jen proto, že všechny naše vozidla vlastníme (nejedná se o žádné zprostředkování prodeje anonymního prodejce - komise) a nakupujeme jen od seriozních dodavatelů, jako jsou např. autorizovaní dealeři automobilů, nebo po řádném ukončení operativního leasingu.

 

ZÁRUKA PŮVODU VOZIDLA:

                U našich vozu garantujeme 100% původ vozu, tzn. že automobil má naprosto jasný původ, nepochází z trestné činnosti, čistý právní stav, nepozměněné číslo karoserie (tzv. VIN) a neexistuje žádná překážka, která Vám bude bránit v jeho řádném vlastnictví.

ZÁRUKA UJETÝCH KILOMETRŮ:

                Zárukou ujetých kilometrů garantujeme kupujicímu, že stav ujetých kilometrů vozidla uvedený v kupní smlouvě odpovídá skutečnému celkovému stavu ujetých kilo Vzhledem ke skutečnosti 100% původu dovezeného vozu, je naprosto vyloučená jakákoliv manipulace s počítadlem ujetých kilometrů.

Je potřeba zdůraznit, že naše vozy jsou koupeny přímo od majitele, bez jakéhokoliv prostředníka, který by mohl stav kilometrů ovlivnit.

Všechny naše dovezené vozy mají k dispozici originální servisní knihu, nebo servisní historii vozidla.

U vozů které byly zakoupeny protiúčtem, důkladně prověřujeme stav ujetých kilometrů kontrolou servisních záznamů v autorizovaném servise a také prověřujeme vozy se společností Cebia.

Prodloužená záruka na ojetý vůz až na 3 roky!

                Pro každý u nás zakoupený vůz, si můžete sjednat prodlouženou záruku mechanický a elektrických součástí vozu.

                Tato záruka může být sjednána až na 3 roky, s neomezeným počtem ujetých kilometrů a to přímo u nás v kanceláři, během několika minut.